Prosinec 2010

R.I.P. Godzilla!

31. prosince 2010 v 0:17 | [ *Sarah* ] |  Bla bla bla
pro-ana-sarah.blog.cz
Dnešek je tak strašně vyzevlený!


Ach! Co to se mnou je? 
Když nejsem s mužem, tak pro mě vlastně neexistuje nějaký život. Jsem doma, žeru, čumím na telku, ale žádná zábava.
Kamarádi už si zvykli, že jsem pořád s ním, takže už mi ani nevolají, když se někam jde. Chm, to je život. 

Na druhou stranu mám aspoň čas na věci, který obvykle dělám dost narychlo a škaredě - lakování nehtů, trhání obočí a podobně.


Dneska jsem ani neměla chuť psát nějaké články. Moje chuť byla dneska snad jen na Nutellu, která mým chutím podlehla. Je mi ze sebe zle.

Mmmm. Takže Godzilla už skončila - byla jsem do toho strašně zažraná, takže jsem ten článek psala asi hodinu a já můžu jít s klidem, že je ještě druhý díl, spát... DO buzení zbývá 6 hodin 36 minut a pak s mužem na dopolední na vlek snowboardit = konečně pohyb!

A žádný jídelák vám tu psát nebudu!! *červená se*


Brrr, chrlím mooc informací. Potřebuju spánek!

Dobrou.
[ *Sarah* ]

Cviky na bříško

30. prosince 2010 v 12:53 | [ *Sarah* ] |  Cvičení
Posilujeme: břicho
Zdroj: Catelim*
Pevné a ploché bříško. Obdivujeme ho na ostatních holkách a vzbuzuje naše sexy pohledy u kluků. Chce ho zkrátka každý, ale každý na něm musí makat. Jak na břišní svaly?
Zpevněné břišní svaly udělají s postavou zázrak. Kdo má pěkné břicho, snadněji mu odpustíme větší boky nebo zadeček. Jenže nic není zadarmo. I na břišní svaly se musí dřít a navíc si je ještě udržovat. Protože i když si je naposiluješ, bez pravidelného cvičení ti utečou dřív, než se naděješ.

Kolik je potřeba

Ideální denní počet cviků na břicho je rovná tisícovka. Zdá se to moc, ale dá se to odcvičit během deseti minut. Jasně, že se na tento počet nemůžeš vrhnout přímo z gaučingu, ale dej si to jako cíl a uvidíš, že se k tomu postupným přidáváním dopracuješ.
Míry 29.12.2010

30. prosince 2010 v 0:53 | [ *Sarah* ] |  Míry
DatumVáhaHrudníkPrsaPasBokyStehnaPaže
29.12
52
739073955224

The truth.

30. prosince 2010 v 0:35 | [ *Sarah* ] |  Bla bla bla
pro-ana-sarah.blog.cz

"Odkládáme- li lásku k sobě na dobu, kdy budeme dokonalí, promarníme tím život. Jsme dokonalí - právě teď a tady!" ♥


A zítra zase a znova.
Dobrou noc.
[ *Sarah* ]

29.12.2010

29. prosince 2010 v 23:34 | [ *Sarah* ] |  Bla bla bla
pro-ana-sarah.blog.cz
Dnešek je výjimečný den. 


Dnes to opravdu nevypadalo nějak světoborně. Sežrala jsem celou čokoládu TOBLERONE, čekal mě úklid celého domu, ani minuta s princem = strašný den.

Pak se ale staly dvě velmi vzácné věci.

Slečna Catelim* mě svým komentářem přinutila zapřemýšlet nad tím, proč to vlastně všechno dělám a jestli to má vůbec smysl. Proč? Kvůli štíhlosti? Kvůli klukovi? Ale vždyť to je přece nesmysl! Se svou výškou i váhou bych to neměla dělat vůbec. Ano, já to přiznávám!

Ale když já se vážně stydím vlézt v létě do plavek nebo si někde sednout! S tou odpornou pneumatikou kolem pasu! 
A on? Je d.o.k.o.n.a.l.ý! Každá holka by pro něj zabila a on je jen můj. Máme bezchybný vztah, avšak již párkrát jsem si vyslechla, že bych "mohla" (skrytě měla) se sebou něco udělat.
Pro něj bych byla schopná udělat cokoli. Ale - je to správně? Milovat někoho tak moc, že se pro něj chcete tolik změnit?
Napište mi do komentářů, jaký je vlastně váš názor.Pak ale chvilku mého rozjímání přerušila zpráva na facebooku. Od internetové kamarádky, se kterou už se nějaký ten pátek internetově znám, ikdyž osobně jsme se bohužel nikdy nesetkaly. Zvláštní je, že je to dívka, se kterou jsem si celý den vyměnovala komentáře na tomto a jejím blogu.
Přijde mi to jako poklad najít člověka v tomto virtuálním světě, o kterém vím, že skutečně existuje. Že je reálný! I když je smutné, že obě žijeme dvojí život. Jeden s PPP a druhý ten "přetvářkově normální".

Dnešek je pro mě vlastně výjimečným dnem. Našla jsem člověka, kterého jsem hledala. 


Neskutečně malý svět.

29. prosince 2010 v 22:58 | [ *Sarah* ] |  Bla bla bla
pro-ana-sarah.blog.cz
Ach.
Rozbolel mě žaludek z posledních patnácti minut.


Jaká je podle vás pravděpodobnost, že se dva anonymní vlastníci ana blogu v reálu znají? Když řeknu v reálu, tak jakože sakra v REÁLU, kdy víte, jak ten druhý vypadá, trochu také jaký je a ani ze 3% by jste neřekli, že zrovna on vlastní blog, kde zapisuje věci ohledně své PPP?

A věřili by jste, že se mi to právě stalo? Né mě. NÁM! ..Věřím, že sem výše míněná osůbka (i_0670.gif image by Salisko) je momentálně online na mém blogu, stejně tak, jako jsem já na jejím... Ach! Dejte mi facku. Jako by se i to zdálo!

Je to zvláštní. Velmi zvláštní.

Fotka z dob, kdy jsem byla nejštíhlejší..

29. prosince 2010 v 21:49 | [ *Sarah* ] |  Fotky
Tádýdáá, fotka z března letošního roku... 

Výška: 168 cm
Váha: 48 kg

Snad omluvíte tu cenzuru... Jednu dobu jsem jakožto lady EMO měla hodně profilů po různých stránkách a nechci, aby mě někdo poznal...


Thinspo 107

29. prosince 2010 v 12:59 | [ *Sarah* ] |  Thinspiration
Zdroj: Domča

Thinspo 106

29. prosince 2010 v 12:50 | [ *Sarah* ] |  Thinspiration
Zdroj: DomčaThinspo 105

29. prosince 2010 v 12:49 | [ *Sarah* ] |  Thinspiration
Zdroj: Domča